ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2019-05-20

НА ДОНЕЧЧИНІ ПРОВОДЯТЬСЯ ТАКСАЦІЇ МИСЛИВСЬКИХ ТВАРИН

14-15 травня в мисливських угіддях Добропільського МРГ УТМР, які включають 8 єгерських обходів: на території Добропільської, Святогорівської, Нововодянської, Ганнівської, Золотоколодязької, Шилівської, Світлівської, Никанорівської, Октябрської та Новоторецької сільських рад, проведено облік чисельності сурка-байбака та з 15-17 травня проведено облік мисливських тварин та картографування жилих лисячих нір в мисливських угіддях закріплених за ТОВ «РМК Святогор» на території Маяцької, Долинської, Хрестищенської  сільських рад та Райгородоцької селищної ради в обходах № № 1, 2;  ДП «Слов‘янський  лісгосп», обходи №№1, 2, 3 при участі спеціалістів відділу регуляторної політики департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації.

З моменту виходу тварин з нір, протягом одного-двох днів, велось візуальне спостереження за різними ділянками їх поселень, зазначалась їх кількість, нір в колоніях. Після полохання тварин додатково відзначалися особини, що не потрапили до цього часу на облік.

За попередніми підрахунками, враховуючи, що з лютого 2015 року в угіддях Добропілля не проводився сезон полювання — численність сурка – байбака суттєво збільшилась.

Чисельність тварин на території Слов’янського району у порівнянні з попереднім роком  майже на тому ж рівні.