ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2019-10-09

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ЗАЯВИ ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ТА ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

Повна назва документа державного планування: проект регіональної цільової програми «Регіональна програма моніторингу стану довкілля Донецької області» (далі — Програма).

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Донецька обласна державна адміністрація.

Передбачувана процедура громадського обговорення:

відповідно до ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та проекту регіональної програми моніторингу стану довкілля Донецької області розпочато з дня їх оприлюднення,   а саме 09 жовтня 2019 року на сайті департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації та на сайті Донецької облдержадміністрації та триватиме до 24 жовтня 2019 року.

Відповідно до ст. 12 громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування.

Ознайомитися з проектом Програми та отримати додаткову інформацію можна за адресою: вул. Б. Хмельницького, 6, м. Краматорськ, Донецька область, 84313 або за тел.: 095 644 25 25.

Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту Регіональної програма моніторингу стану довкілля Донецької області подаються до:

Відділу моніторингу довкілля департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації.

Відповідальні особи: начальник відділу  оцінки впливу на  довкілля Голін В.М., начальник відділу моніторингу довкілля Алексеєв В.В. (контактні дані: eco.d@dn.gov.ua ; тел.: 095 644 25 25).

Строк подання зауважень і пропозицій становить 15 днів, тобто до  24 жовтня 2019 року.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку,  не розглядаються.