ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2019-11-07

У СВЯТОГІРСЬКУ РОЗПОЧАВ РОБОТУ НАЦІОНАЛЬНИЙ ФОРУМ «ПОВОДЖЕННЯ З ВІДХОДАМИ В УКРАЇНІ: ЗАКОНОДАВСТВО, ЕКОНОМІКА, ТЕХНОЛОГІЇ»

07 листопада 2019 року в Святогорську відбувся перший день Національного форуму «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології». Участь у цьому масштабному заході взяли представники влади державного, обласного, місцевого рівнів, науковці, громадські організації екологічного напрямку.

В рамках Національного форуму  відбулась науково-практична конференція «Рекультивація полігонів і сміттєзвалищ: проблемні питання та кращі практики», головною метою якої стала демонстрація громадськості та широкому колу заінтересованих органів та установ здобутки облдержадміністрації у сфері управління відходами, в тому числі щодо рекультивації смітєзвалищ та полігонів ТПВ, обмін досвідом у цій сфері.

Як зазначив директор департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації Сергій Натрус: «Нашій області є чим пишатися. Зовсім скоро ми зможемо підбити підсумки програми поводження з відходами, яка була прийнята ще в 2016 році. На сьогоднішній день під патронатом Донецької обласної адміністрації відбувається реалізація кількох успішних проектів, пов’язаних зі збором і утилізацією ТПВ».
Він також підкреслив, що для вирішення проблем з відходами потрібен комплексний підхід і грамотна взаємодія всіх структур вертикалі влади.
На другий день форуму заплановано. зокрема, ознайомлення з декількома полігонами Донеччини і особисто подивитися на полігон, після рекультивації.

Відео Телеканал Донеччина TV. ДTV

У Святогірську пройшов національний Екофорум

У Святогірську пройшов національний форум під назвою «Поводження з відходами в Україні, законодавство, економіка, технології»

Опубліковано Телеканал Донеччина TV. ДTV Пʼятниця, 8 листопада 2019 р.