ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2020-03-12

НА ДОНЕЧЧИНІ ОБГОВОРИЛИ ПРОБЛЕМИ ВОДОПОСТАЧАННЯ ОБЛАСТІ

11 березня заступник директора департаменту екології та природни х ресурсів Олександр Лихач взяв участь у зустрічі з проблемних питань  водопостачання області та управління водним господарством.

На заході були присутні представники структурних підрозділів облдержадміністрації, Державного регіонального геологічного підприємства «Донецькгеологія» та Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів з делегацією голландської неурядової організації з надання допомоги та розвитку Dorcas Aid International.

«Компанія вивчає можливості використання досвіду Нідерландів в управлінні водними ресурсами для пошуку спільних підходів у подоланні викликів та ризиків, що постають через шахтні стічні води, використовуючи механізми залучення до діалогу та співпраці між громадами, державними органами та приватним бізнесом. Така нещодавня ініціатива Dorcas отримала підтримку Посольства України у Нідерландах та Групи підтримки України в Європейській комісії», — наголосив керівник з розвитку партнерств Dorcas Aid International Маріус Стехауер.

Нагадаємо, Dorcas Aid International  — це християнська організація допомоги та розвитку, яка піклується про бідних та пригноблених, незалежно від їхньої раси, віросповідання, статі чи політичної ситуації переконання. Dorcas -Україна реалізувала перші гуманітарні проєкти шляхом допомоги та реабілітації після повені у 1998 та 2001 роках у Закарпатській області. Інші проекти Dorcas -Україна — «Спонсорство за дитину» з 1999 році та «Сімейний догляд» з 2000 року.

Також Dorcas -Україна працювала в галузі охорони здоров’я, надання доступу до води та санітарії, медичної підтримки дітей, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, профілактики СНІДу, відновлення фельдшерсько-акушерських пунктів та багатьох інших невеликих проєкти відповідно до потреб українців.

https://dn.gov.ua/ua/news/na-donechchini-obgovorili-problemi-vodopostachannya-oblasti?fbclid=IwAR3yU4MvbKZs2ejIfywiYc7DHyLFGkL5K2gyFXUIJ5eGyNpo20VceXEifZA