ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2018-03-23

24 БЕРЕЗНЯ о 20.30 ПРИЄДНУЄМОСЬ ДО ГОДИНИ ЗЕМЛІ!!!

24 березня 2018 року Україна в черговий раз приєднається до екологічної ініціативи та проведе масштабну всеукраїнську соціально-екологічну кампанію Година Землі, яка покликана привернути увагу до проблеми зміни клімату.

Всесвітня кампанії Година Землі стартувала у 2007 році. Це найбільший у світі природоохоронний рух, започаткований Всесвітнім фондом природи (WWF), який заохочує сотні мільйонів людей по всьому світу щось змінити у своєму житті заради Планети. Цей рух підтримують вже 187 країни і більше 7000 міст та містечок по всьому світі. Україна вперше підтримала кампанію у 2009 році.

У поточному році в суботу, 24 березня 2018 року о 20.30 люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, щоб показати необхідність об’єднаних дій для збереження природи нашої планети. Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, кампанія наголошує на необхідності щоденних дій кожного громадянина спрямованих на збереження навколишнього середовища, раціонального використання природних ресурсів для подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою. Цього року Година Землі привертає увагу українців до національних парків, заповідників та інших природоохоронних об’єктів нашої країни.

Департамент рекомендує підтримати ініціативу проведення такого заходу та надати організаційну та інформаційну підтримку кампанії та пропагувати важливість її проведення.

Разом ми маємо сили змінити світ. Приєднуйтеся!