ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2018-03-23

У СЛОВ’ЯНСЬКУ ПРОЙШЛО РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ БАСЕЙНОВОГО УПРАВЛІННЯ

22 березня 2018 року в Сіверсько-Донецькому БУВР відбулось розширене засідання колегії басейнового управління за участі представників Департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації, Донецького обласного управління водних ресурсів, структурних підрозділів басейнового управління, громадськості та преси.

Про підсумки роботи водогосподарського комплексу басейну р. Сіверський Донець за 2017 рік публічно звітував начальник Сіверсько-Донецького БУВР С.І.Трофанчук. Він також окреслив основні завдання на І півріччя 2018 року з урахуванням реорганізації органів управління в Донецькій та Харківській областях, що належать до сфери управління Держводагентства України.

В ході колегії докладніше було розглянуто зміни структури та функцій Сіверсько-Донецького БУВР з питань управління водними ресурсами та водогосподарсько-меліоративним комплексом Донецької області після реорганізації Донецької гідрогеолого-меліоративної експедиції та Донецького обласного управління водних ресурсів шляхом приєднання їх до басейнового управління.

Проведення колегії співпало з відзначенням Всесвітнього дня водних ресурсів, гаслом якого в 2018 році є «Природа для води» (Природа на захисті водних ресурсів), тож на адресу всіх присутніх були зачитані вітання від Голови Держводагентства України І.І. Овчаренко та установ і організацій-партнерів. А також було продемонстровано новий відеофільм «Річки України» https://www.youtube.com/watch?v=iBi9SSl2ioA&t=3s, створений Держводагентством за сприяння Міністерства освіти і науки України, рекомендований для показу у загальноосвітніх навчальних закладах з нагоди Всесвітнього дня водних ресурсів.