ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2016-04-01

День зустрічі птахів в лиманських дитсадках                    

годывн.1с.До Міжнародного дня птахів, який святкується 1 квітня,  у дошкільних навчальних закладах «Калинка» та «Вербичка» (м. Лиман) представником департаменту екології та природних ресурсів було проведено заняття «День зустрічі птахів».

Заняття в ДНЗ №1 «Калинка» (завідувач Рибіна Н.М.) проходили у старшій групі з дітьми 5-6років (вихователь Шилова О.В.) та у середній логопедичній групі з дітьми 4-5років (вихователі Смірнова І.С. та Погребняк І.П.). У ігровій формі  дітям розповіли про види птахів Донеччини та про птахів, які занесені до Червоної книги України. Для того, щоб діти мали можливість спостерігати за птахами, за вікнами груп було встановлено годівнички. Декілька годівниць та шпаківню було також встановлено на подвір’ї дитсадочку.ДВЗ№1вих.Смiрнова_та_Шакiна_ШакiнаШакiна

У ДНЗ №2 «Вербичка» (завідувач Мартин В. О.) у старшій групі (вихователь Слєпцова Л.В.) після розповіді про особливості життя птахів та про користь, яку вони приносять природі та людині, малята також вивісили годівничку для пташок на подвір’ї дитячого садочка.

ДВЗ№2Вербичен_ка,5-6р.Взагалі екологічному вихованню малюків в цих закладах приділяють багато уваги, намагаються навчити дітей любити та розуміти природу. В холі «Калинки» гостей дивує вазон, зроблений з пластикових стаканчиків – дітей вчили як робити корисні та цікаві вироби з того, що ми зазвичай викидаємо. До Дня довкілля в садочках заплановано висадити дерева, квіти.

Крім того, педагогічний склад закладів прагне вдосконалювати методику екологічного виховання малят: вчитель-логопед «Калинки» Шакіна Л.В. бере участь у конкурсі «Калейдоскоп педагогічних ідей з екологічного виховання дошкільників», який зараз триває в регіоні; а вихователь «Вербички» Полякова Л.В. застосовує мультисенсорну технологію надання екологічних знань дітям.

шпакывня ДВЗ1вазон