ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2016-05-28

У НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ СЛОВ’ЯНСЬКА ТА СВЯТОГІРСЬКА ВІДБУЛИСЬ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ СВЯТА ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

_DSC0159Під час урочистих заходів представники департаменту екології та природних ресурсів вручили відзнаки облдержадміністрації учням та вчителям загальноосвітніх закладів.

Заступник директора департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Олександр Лихач відвідав Святогірську загальноосвітню санаторну школу – інтернат І-ІІ ступенів № 12 Донецької обласної ради.

Звертаючись до присутніх, Олександр Володимирович побажав учням виключно приємних вражень під час літнього відпочинку, вчителям – міцного здоров’я та терпіння, а батькам – цінувати та намагатися розвивати ті знання, які їх діти отримають у школі, формуючи в юних громадянах кращі риси нашої української нації._DSC0271

Під час урочистостей Почесну грамоту Донецької облдержадміністрації за сумлінне навчання та здійснення власного дослідження якості джерельної води на території національного природного парку «Святі Гори» отримав учень 9 класу Даніїл Блінов. Подяку Донецької облдержадміністрації за багаторічну працю та вагомий внесок в екологічне виховання молоді висловлено вчителю Даніїла Павленко Ліліїї Іванівні.

image-e676d481813226f7e0ab1c95ef88231d25c7b4d8a99d375b6e9a7fe7ce439fea-VУчнів Слов’янського педагогічного ліцею Слов’янської міської ради Донецької області зі святом останнього дзвоника привітала заступник директора департаменту – начальник управління з видачі документів дозвільного характеру Яна Дьякова.

Вона підкреслила особливу увагу, яка приділяється у ліцеї екологічному вихованню учнів. Ентузіазм вчителів, сучасні педагогічні методики та форми роботи сприяють розвитку екологічного мислення, формуванню у дітей ціннісної картину світу, вихованню екологічної свідомості – дбайливого ставлення до природи.

І одним з показників такого відповідального ставлення навчального закладу до питань охорони довкілля стала перемога учениці 11 класу Слов’янського педагогічного ліцею Наталі Ворони у фінальному (ІІІ) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України.

Департамент екології та природних ресурсів прагне підтримати та заохотити юних екологів, пишається їх досягненнями, тому окрім привітань, Яна Юріївна вручила Наталці Почесну грамоту Донецької обласної державної адміністрації за сумлінне навчання, перемогу у фінальному (ІІІ) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, власне дослідження екологічного напряму.

Крім того, Подяку Донецької обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу екологічного виховання, формування екологічної свідомості молоді було вручено Горбань Наталії Іванівнї — вчителю біології та основ екології Слов’янського педагогічного ліцею.

Наостанок Яна Юріївна побажала ліцеїстам подальших успіхів та натхнення у екологічних шуканнях, а також отримати побільше яскравих емоцій та вражень від спілкування з природою під час літніх канікул.

Окрім відзнак облдержадміністрації всі нагороджені у Слов’янську та Святогірську отримали науково-інформаційний довідник «Ліси Донеччини», який було видано у минулому році за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на замовлення департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації.