ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2018-12-14

ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ ПЕРЕВІРИВ СТАН ВИКОНАННЯ ПРОГРАМНИХ ЗАХОДІВ УУ КОСТЯНТИНІІВЦІ

14 грудня директор департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Сергій Натрус та заступник директора Олександр Неклеса проінспектували хід реалізації заходів, які виконуються за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у м. Костянтинівка.

Підбиваючи підсумки робочої поїздки, Сергій Петрович з негодуванням зазначив: «Якщо пригадати, то місцева влада свого часу була зацікавлена, та зверталася до департаменту екології щодо виділення з обласного фонду охорони навколишного природного середовища коштів на реконструкцію та благоустрій зеленого господарства міста.
Кошти були виділені саме на озеленення в Костянтинівці. Передбачалось, що інші види робіт — благоустрій території об’єктів зеленого господарства, що підлягають озелененню візьме на себе Костянтинівська міська рада за кошти місцевого бюджету. Але…
Дерева та кустарники висаджені та радуватимуть зеленню мешканців міста навесні! Обласна державна адміністрація виконала свої обов’язки перед містом. А місто — НІ !!!»