ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2016-08-03

ДОНЕЧЧАНИ ЗНАЙОМЛЯТЬСЯ З УСПІШНИМ ДОСВІДОМ ІНШИХ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ

DSC05210 — копияВ рамках проекту ПРООН «Економічне і соціальне відновлення Донбасу» продовжується проведення навчальних візитів представників Донецької та Луганської областей  до різних регіонів України, в яких наявний успішний досвід реалізованих проектів в сфері місцевого економічного розвитку, залучення інвестицій, розвитку бізнесу, проектної діяльності.

Так, фахівці департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації взяли участь у виїзному семінарі з вивчення позитивного досвіду організації роботи з надання адміністративних послуг громадянам і бізнесу у Дніпропетровській області.

Гостей заходу зустрічали керівники структурних підрозділів Дніпропетровської облдержадміністрації, Департаменту муніципальних послуг та регуляторної політики Дніпродзержинської міської ради.DSC05319

В ході виїзного семінару учасники ознайомились з роботою головного Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) міста Кам’янське. Представники Донеччини та Луганщини дізнались  за якими принципами працює ЦНАП та які позитивні результати діяльності має. ЦНАП на сьогодні виконує левову долю роботи зі зверненнями мешканців. Головна направленість структури — максимально розділити контакт городянина з чиновником і, тим самим, виключити прояви корупції.

Гостям була проведена екскурсія до приміщення операторів єдиної аварійної диспетчерської, куди стікається уся інформація стосовно проблем городян; відвідали приміщення, де розташовані єдині вікна надання адміністративних послуг. Досвід прийняття гостей з інших регіонів для міста не є новим. За словами керівництва ЦНАПу, спеціалісти готові ділитися своїм досвідом з усіма, адже практика показала, що такі Центри працюють ефективно та головне — для людей.

DSC05291Профільні спеціалісти Дніпропетровської облдержадміністрації, обласної та міської рад презентували учасникам семінару досвід у сфері е-урядування та впровадженні інноваційних підходів у сфері надання адміністративних послуг.

Крім того, представники департаменту відвідали з навчальним візитом міста Полтаву та Дніпро. Основну увагу в ході візиту було приділено питанням створення нових робочих місць, залучення вітчизняних та іноземних інвестицій у різні сфери господарської діяльності, супровід інвестиційних проектів. Гості мали змогу ознайомитись з роботою провідних компаній Полтави та Кременчука.

Всього в рамках проекту ПРООН «Економічне і соціальне відновлення Донбасу» планується провести 14 навчальних візитів до 7 регіонів.

DSC05301