ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2020-02-11

ДОНЕЦЬКА ОДА ТА ЛЬВІВСЬКИЙ ТЕЛЕКАНАЛ «ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ» ПОЧАЛИ СПІВПРАЦЮ У СФЕРІ ЕКОЛОГІЧНОГО ПРОСВІТНИЦТВА

В рамках проєкту «Змінимо країну разом» почалась співпраця між Донецькою облдержадміністрацією та КП «Телерадіокомпанія  «Перший Західний»  у сфері екологічного просвітництва. Про це під час круглого столу з представниками компанії заявив директор департаменту екології та природних ресурсів Донецької ОДА Сергій Натрус.

Під час круглого столу Сергій Натрус ознайомив керівництво КП «Телерадіокомпанія  «Перший Західний» з головними досягненнями у сфері поводження з відходами, перспективами розвитку мережі сортувальних станцій та регіональних полігонів твердих побутових відходів. Темою обговорення також стала розробка департаментом екології просвітницьких інформаційних матеріалів для дітей та людей з вадами зору.

«Робота з сортування та утилізації відходів дуже важлива. Інформаційні матеріали, якими Донецька ОДА забезпечує навчальні заклади та спеціалізовані центри, дійсно справляють враження. Для створення екологічної свідомості у громадян потрібно починати роботу з дітьми молодшого віку, і ми бачимо, що Донеччина докладає до цього максимум зусиль», — зазначила директор «Першого Західного» Ольга Цап.

Директор департаменту інформаційної та внутрішньої політики ДонОДА Наталія Чукова зауважила, що співпраця з телеканалом з Львівщини має велике значення для області.

«Протягом останніх років в українських медіа сформувався стереотип, що окрім бойових дій тут нічого не відбувається. Проте Донецька область відновлюється, розвивається та змінюється на краще. Ми у багатьох сферах маємо унікальний досвід та унікальні реалізовані проєкти, ознайомитись з якими буде цікаво мешканцям будь-яких областей. Ми хочемо, щоб Донеччину бачили розвиненою та перспективною, і ми маємо що продемонструвати нашим друзям», — заявила вона.

Сергій Натрус зазначив, що попереду ще багато роботи, у якій Донеччина перш за все спирається на успішний європейський досвід. «Для нас важливо залучити передові технології та обладнання, аби максимально скоротити кількість викидів у атмосферу та запобігти іншим типам забруднень», — зауважив він.

Протягом круглого столу представники Донецької ОДА та телеканалу обговорили формат подальшої співпраці та тематику перших спільних проєктів, покликаних популяризувати досягнення області та її екологічний та туристичний потенціал.

https://dn.gov.ua/ua/news/donecka-oda-ta-lvivskij-telekanal-pershij-zahidnij-pochali-spivpracyu-u-sferi-ekologichnogo-prosvitnictva