ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2018-04-23

ЕКОЛОГІЧНА АКЦІЯ ДО ДНЯ ДОВКІЛЛЯ У МАЛОТОРАНІВЦІ  

 

20 квітня фахівці департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації: Віталій Залевський — начальник відділу природно-заповідних територій, лісового господарства та біоресурсів та Зуяков Андрій – головний спеціаліст відділу природно-заповідних територій, лісового господарства та біоресурсів взяли участь в екологічній акції присвяченій «Дню довкілля».

Екологічне прибирання з роздільним збором сміття проведено за ініціативи регіонального ландшафтного парку «Краматорський» та управління освіти Краматорської міської ради, за підтримки Краматорської ради старшокласників, ГО «Екологія промислового регіону», ГО «Екосистема» та департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації.

Разом очистили близько 2 га мальовничої набережної Малотаранівського ставка (10 м3вторсировини) та наприкінці випили гарячого чаю, а діти отримали стильні фуражки та просвітницьку літературу від адміністрації РЛП «Краматорський».

Дякуємо всім присутнім, особливо, школярам, що показали усім гарну роботу, завзяття та бажання вирішувати екологічні проблеми власними силами!

ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ!