ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2017-10-26

ЕКОЛОГІЧНІ ЗАХОДИ МАР’ЇНСЬКОГО РАЙОНУ У ЖОВТНІ

У жовтні 2017 року на території Мар’їнського району відбулися наступні заходи екологічного напрямку:

  • На території Курахівської міської ради,  відбулася екскурсія учнів ЗОШ № 5 до Курахівського міського центру культури і дозвілля на виставку робіт гуртка декоративно-прикладного мистецтва «Чарівна пилочка». Представлені вироби були виготовлені з природних екологічно-чистих матеріалів: з соломи, відходів деревини та газетного матеріалу. Діти були задоволені, захоплені та натхнені побаченим.
  • Учнями 2-11 класів ЗОШ № 1 м. Курахове були проведені трудові прибирання території шкільного подвір’я. Серед учнів 1-11 класів були проведені бесіди та презентації на тему  «Чистий двір, чиста вулиця, чисте місто», «Бережи навколишній світ», «Моє місто має бути чистим».
  • Учнями  ЗОШ № 2 м. Кураховебули проведені бесіди екологічного напрямку серед учнів 1 – 11 класів на тему «Збережемо красу свого міста», «Рослинний світ мого міста» та виготовлені листівки-звернення до мешканців міста з закликом «Зберігай чисте повітря», під час бесіди проведено конкурс малюнків «Краса врятує світ».
  • Серед учнів 5-11 класів ЗОШ № 5м. Курахове, були проведені бесіди екологічного напрямку на тему «Згубна дія від спалювання опалого листя». Серед учнів 1-4 класів, проведено конкурс-виставку виробів з природного матеріалу «Креативний букет природи».
  • БібліотекаремКурахівської гімназії «Престиж», та учнями 1- 4 класів, була проведена книжкова виставка «Дзвони Чорнобиля». Серед учнів 1 – 4 класів проведено конкурс малюнків «Бережіть Землю». Вихователями групи подовженого дня, за участю учнів 1-4 класів проведена практична робота з оновлення та доглядом за годівничками і шпаківнями на шкільному подвір’ї.
  • За участю учнів 4 А та 10 б класів проведена пізнавальна  екскурсія«Мій рідний край – моя земля» до м. Запоріжжя на о.Хортиця,  та  відвідування ботанічного саду).
  • На території Максимільянівської сільської ради у школах с. Георгіївка та с. Максимільянівка, 21.10.2017 року було проведено шкільну лінійкутакласні години на тему «Будь природі другом», також проведено роботи з насадження кущів та прибирання шкільного подвір’я.
  • фото11 фото22 фото33 фото44