ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2017-11-24

ЕКОЛОГІЧНІ ЗАХОДИ У ЗАКЛАДАХ КУЛЬТУРИ МІСТА МИРНОГРАД

Протягом листопада  у закладах культури міста Мирноград відбувались екологічні заходи.

03.11.2017 проводилась вікторина на екологічну тематику у бібліотечній філії №1 м. Мирноград «Вивчи правила і знай та завжди їх пам’ятай», конкурсно-ігрова програма «Осінні забави» у центрі «Бригантина» та багато заходів відбулось у БУДИНКУ ТВОРЧОСТІ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА м. Мирноград. Учні брали участь у Всеукраїнській природоохоронній  акції «Канюк звичайний – птах 2017 року», у  регіональному конкурсі «Ковиловий степ», у обласній природоохоронній акції «Стоп сміття», у обласній природоохоронній акції  «Жовте листя».

У обласному еколого — натуралістичному центрі  (м. Краматорськ) було проведено конкурс юних майстрів народних ремесел «Природа і творчість», з метою формування в дітей та молоді дбайливого ставлення до природи, виховання любові до народних традицій рідного краю. В фінальному етапі обласного конкурсу «Природа і творчість» прийняли участь учні з Мирнограду.

За розкриття творчих здібностей своїх вихованців та активну участь в обласному конкурсі юних майстрів народних ремесел «Природа і творчість» адміністрація ДОЕНЦ висловила подяку керівникам творчих робіт: Кущ Олександрі Олександрівні, керівнику гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» БТДЮ Мирноградської міської ради; Кушнирік Анастасії Ярославівні, керівнику гуртка «Сувенір» Студії декоративно-прикладного мистецтва БТДЮ Мирноградської міської ради.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAКовал__Я. Кушнирiк_E.