ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2018-06-22

ЕКОВИХОВАННЯ НА ТЕРИТОРІЇ БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ

Протягом червня на території Бахмутського району проводились заходи екологічного напрямку. Так, Всесвітній день охорони навколишнього середовища відзначили у закладі дошкільної освіти  № 2 «Світлячок» Сіверської об’єднаної територіальної громади Бахмутського району. Вихованці прийняли участь у  різноманітних заходах: відвідування міської бібліотеки, бесіди про збереження навколишнього середовища, читання літературних творів та віршів, конкурс малюнків та багато іншого. Діти активно долучилися до участі у покращенні  території дитсадка та ігрових майданчиків. Цей день у дошкільнят викликав інтерес та зацікавленість, привернув увагу до питань екології довкілля та здорового пособу життя.

З метою розширення та поглиблення знань учнівської молоді про екологію Донецького краю, вивчення краєзнавства учні шкіл Бахмутського району відвідали Ямпільське лісництво та страусину ферму, на території якої знаходиться зоопарк. Після екскурсії по зоопарку учні відправилися на прогулянку по еколого-пізнавальній стежці «Лесное ожерелье» Ямпільського лісництва. Діти з захопленням пройшлися пізнавальною екостежкою, орієнтуючись по карті за зупинками  «Живе джерело», «Острів черепах», «Річка Жеребець» та іншими.

Також, проводились екологічні заходи у пришкільних таборах. Вихованці табору «Сонечко» Опитненської ЗОШ І-ІІІ ступенів провели один день табірної зміни у м. Святогірську; учні пришкільного профільного відпочинкового табору «Спортландія» Покровського НВК здійснили поїздку до м. Бахмут, де для них було проведено навчання греблі на байдарках по річці Бахмутка; для учнів пришкільного відпочинкового табору «Сонечко» Часовоярської  школи № 15 проведено День туризму. З вихованцями табору було проведено квест, який складався зі станцій «Багаття для вогнища», «Лісова аптека», «Орієнтування», «Біг по купинам», «Збери рюкзак», «В’язання вузлів».