ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2017-11-28

ЕКОЗАХОДИ У ЛИСТОПАДІ НА ТЕРИТОРІЇ МАР’ ЇНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМНІСТРАЦІЇ

Єлiзаветiвська бiблiотекаУ Мар’їнському районі протягом листопада проводились заходи з екологічної освіти.

Так, на території Новоукраїнської сільської ради, для учнів 2-4 класів пройшла екологічна казка «Планета Земля чекає на захист», працювали групи «Ботаніки», «Зоологи», «Географи». Вони створили екологічний ланцюжок, відгадували загадки, малювали природоохоронні знаки, познайомилися з виставкою літератури «З книгою відкриваю світ природи», також з нагоди відзначення всесвітнього дня тварин в Максимівській сільській бібліотеці пройшло екологічне свято «Брати наші менші».

На території Богоявленської сільської ради в місцевій бібліотеці проведено     книжкову виставку  «Земля краси – земля життя».

Учні  Максимільянівської та Георгіївської ЗОШ  брали участь у шкільній  лінійці та  класній годині на теми «Будь природі другом» та «Дихаємо свіжим повітрям», також у зв’язку з опаданням листя було прибрано шкільні подвір’я.

Цікавий захід, приурочений збереженню довкілля, провела Максимільянівська сільська бібліотека, він був присвячений шовковиці, яка росте у селі на вулиці Центральній, і їй більше 150 років.

Вихованці Новоселидівської  ЗОШ, Дачненської ЗОШ та «Жовте листя».  проведено акцію «Стоп сміття», прибрано територію школи, проведено заходи з озеленення приміщень класів, розчищено територію с.Новоселидівки від порослі дерев з метою благоустрою та збереження належного санітарного стану парку та вулиць. Мета акції: привернути увагу учнів та громадськості до проблем спалювання опалого листя та пожнивних залишків, приведено до ладу парк «Перемоги», що знаходиться в с.Дачне. Учні 11 класу  провели програму на шкільному радіо «Захист навколишнього середовища». Для учнів 2 класу проведено урок на тему «Взаємозв’язок людини з природою», розповіли  як зберегти чистоту нашого природного середовища.

Серед учнів загальноосвітніх шкіл м. Красногорівка, студентів Красногорівського ВПУ, Донецького коледжу ЛНАУ, проведено агітаційно-роз’яснювальну та інформаційно-пізнавальну роботу щодо необхідності охорони природи, екологічного стану, збереження природних ресурсів. Проведено роботи  по озелененню навчальних закладів,  наведенню порядку у своїх мікрорайонах, участь в трудових акціях «Посадимо разом дерева!», операціях «Доглянутий газон», «За чисте довкілля», «Клопоти на подвір’ї», суботнику «Зробимо Україну чистою». Задля ощадливого ставлення до довкілля, здорового способу життя проведено просвітницькі екологічні хвилини «Збережемо, воду!», корисні поради «Домашня екологія», відбувся конкурс «Спалюємо листя — спалюємо здоров’я, шкодимо довкіллю», проведено тематичні години «Освітлення вимикаємо-ресурси планети зберігаємо», засідання круглого столу «Ми люди, доки жива природа», вікторина «Таємниці цілющих рослин», конкурс малюнків «Барви рідної землі», виставка у міській бібліотеці «Світ неповторний та чудесний».

3 4 6