ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2018-03-21

ЕКОЗАХОДИ В БЕРЕЗНІ НА ТЕРИТОРІЇ ПОКРОВСЬКОГО РАЙОНУ

Вітаємо ученицю Покровського ліцею «Надія» Любов Віцикову, мешканку с. Нововасилівка, яка зайняла 3 місце у Всеукраїнському конкурсі учнівських науково-дослідницьких робіт з дослідженням «Флора і фауна річки Солона». Інформаційну підтримку їй надала сільський бібліотекар.

На території Покровського району в березні поточного року в Успенівській сільській бібліотеці відбувся екологічний захід на тему «Збережемо нашу річку». Основними тезами даного заходу були такі: вода – кров землі, а річки – її капіляри; сьогодні річка Солена потребує допомоги, здоров’я річки залежить від стану водозаборів і, насамперед, берегів; щоб відродити річку Солону, необхідно відродити землю; лише дбайливе ставлення кожного з нас до довкілля врятує річки, озера, ліси для майбутніх поколінь. Проводячи зустрічі з сільською громадою та шкільним юнацтвом, бібліотекар Бондаренко Л.І. наголошує, що кожен українець має з дитинства знати, як називається річка (навіть зовсім маленька), що протікає поряд, розуміти, як ставитися до неї і робити все можливе для її охорони та збереження.

15 березня 2018 року у Сонцівській сільській бібліотеці для третьокласників завідувачем Ковтун Т.Ф. був проведений урок екології на тему «Пташок викликаємо до рідного краю». Формою спілкування став діалог: питання-відповіді, роздуми про природне середовище рідного села.