ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2019-12-15

«ЕКОЛОГІЧНИМИ СТЕЖКАМИ РІДНОЇ УКРАЇНИ» ДО НОВОГО РІВНЯ ЕКОЛОГІЧНОЇ КУЛЬТУРИ НАШИХ ДІТЕЙ (ВІДЕО)

В даний час перед людством стоїть питання про необхідність зміни ставлення до природи і забезпечення відповідного виховання і освіти нового покоління. Людині необхідні нові знання, нова система цінностей, які потрібно створювати і виховувати з дитинства. У цих умовах екологічна освіта і виховання  мають стати пріоритетним. Від рівня екологічного виховання, екологічної культури залежить питання виживання людства, чи зможе людина залишитися на нашій планеті.

Екологічна освіта та екологічне виховання є одним з пріоритетних напрямів роботи департаменту. Метою реалізації заходів у цьому напрямі є створення умов для отримання екологічних знань, розвитку екологічного мислення, свідомості і навичок, формування екологічної культури окремих осіб і суспільства в цілому, залучення суспільства та громадськості до планування та реалізації заходів щодо збереження природних та краєзнавчих багатств регіону та країни. Саме з цією метою четвертий рік поспіль  проводиться еколого-освітній захід «Екологічними стежками рідної України».

Кожен з нас дорослих повинен зробити все, щоб наші діти отримали якомога більше позитивних емоцій, знань, досвіду.Програма "Екологічними стежками рідної країни" спрямована на те, щоб діти подивилися нашу країну, цікаві і пам'ятні місця, познайомилися з чимось новим.Упевнений, що програми подібного роду дозволять дітям не тільки відвідати рідні краї Т.Г. Шевченка, Лесі Українки, а й будуть об'єднувати дітей, виховувати в дітях любов до рідного краю і рідної країни.

Опубліковано Сергеєм Натрусом Пʼятниця, 13 грудня 2019 р.