ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2021-09-17

ФАХІВЦІ ДЕПАРТАМЕНТУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЕКОЛОГІЧНІЙ ПРОБІЖЦІ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ПРИБИРАННЯ ПІД ЕГІДОЮ ПРООН В УКРАЇНІ  

З метою формування національної культури чистоти, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля, спільного прагнення до кращого майбутнього в розбудові екологічного сектору місцевих громад заступник директора-начальник управління природно-заповідних територій лісового господарства та моніторингу довкілля Олена ЧЕРЕВКОВА та головний спеціаліст відділу природно-заповідних територій лісового господарства та біоресурсів Андрій ЗУЯКОВ взяли участь у світовій соціально-екологічній акції з прибирання зелених зон у вигляді популярного руху – плоггінгу.

Проблема поводження з відходами – одна з найбільших і комплексних проблем Світу, сміття у всіх його проявах є у кожному куточку планети, зокрема, в Україні на сьогоднішній день площа сміттєзвалищ є більшою ніж площа природно-заповідного фонду. Це є доказом того, що від цієї проблеми не можна втекти, завдання департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, як і усіх профільних державних органів, є методичне та комплексне вирішення проблеми, а вибір кожного– зробити особистий внесок у збереження і оздоровлення довкілля.

Зазначена акція організована ПРООН в Україні за підтримки учбових закладів Краматорської міської ради та відбулася до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day», що пройде у 180 країнах світу з дотриманням карантинних норм і обмежень.

Дякуємо кожному учаснику за природоохоронну позицію чистоти та просимо частіше вдягати рукавички і робити цей світ трішки кращим ніж він був до вас.