ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2016-02-05

Головна мета – виховання у дітей екологічної культури та любові до природи рідного краю

IMG_20160202_080039Цього тижня для юних мешканців Лиману відбулись заходи, присвячені Всесвітньому Дню водно-болотних угідь, який світова спільнота відзначає 2 лютого.

Головний спеціаліст відділу регуляторної політики та екологічної експертизи департаменту екології та природних ресурсів Ганна Шулєпова підготовила та провела пізнавальні бесіди для вихованців ДВЗ№1 «Калинка», учнів Краснолиманської ЗШ I-III ступенів №2 та НВК «Гімназія».

В ході бесіди діти дізнались про цінність водно-болотних угідь як джерела основних засобів для існування, забезпечення добробуту людей та підтримання стійкого розвитку нашої планети.

Особливий інтерес у малечі викликало ознайомлення з видовим різноманіттям птахів нашого краю.

IMG_20160129_115208Крім того, спеціаліст департаменту розповіла про орнітологічний заказник місцевого значення Болото Мартиненкове, який знаходиться у смт. Ярова на Краснолиманщині. Цей заказник площею 20 га було створено з метою охорони природного місця гніздування журавля сірого та чаплі сірої.

По завершенні зустрічі діти отримали календарі із зображенням флори та фауни нашого регіону, які були випущені за підтримкою департаменту екології та природних ресурсів.

Маємо надію, що отримані знання сприятимуть формуванню  у юного покоління екологічної культури, почуття відповідальності за довкілля, дбайливого ставлення та любові до природи рідного краю.IMG_20160202_122211