ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2016-04-01

Інформація про аварійні екологічні ситуації в Донецькій області за І квартал 2016 року

На виконання листа директора департаменту екології та природних ресурсів керівники міських рад та райдержадміністрацій надавали інформацію щодо виникнення аварійних екологічних ситуацій на підконтрольній території.

Згідно з отриманими даними за період з 06.01.2016 по 31.03.2016 на території міст та районів Донецької області, а саме Авдіївки, Бахмуту, Вугледару, Добропілля, Краматорська, Маріуполя, Мирнограду, Олександрівського, Мар’їнського, Великоновосілківського, Добропільського районів, аварійних екологічних ситуацій не виникало.

На території м. Слов’янськ 05.02.2016 при проведенні робіт з реконструкції самоплівного колектору по вул. Полярна було зафіксовано одну аварійну ситуацію. Аварійного скиду забруднених стоків не було.

Разом з тим треба зазначити, що вищезазначену інформацію, за цей же період, жодного разу не надали керівники наступних міст та районів: Дружківка, Лиман, Костянтинівка, Новогродівка, Покровськ, Селидове, Торецьк, Бахмутський р-н, Покровський р-н,  Добропільський р-н, Слов’янський р-н, Мангушський р-н, Волноваський р-н.