ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2018-08-09

НА ДОНЕЧЧИНІ ВІДНОВЛЮЄТЬСЯ ТРАДИЦІЯ ПРОВЕДЕННЯ  ЕКОЛОГІЧНОГО ФОРУМУ «ЕКОЛОГІЯ ПРОМИСЛОВОГО РЕГІОНУ»

14 вересня 2018 року в рамках реалізації програмних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у м. Краматорськ  відбудеться екологічний форум «Екологія промислового регіону».

Метою форуму є координація співробітництва місцевих органів державної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, наукових та освітніх установ, бізнесу для поліпшення стану навколишнього природного середовища, створення еколого-економічних умов для збалансованого (сталого) розвитку регіону, впровадження ефективних технологій та раціонального використання природних ресурсів, сприяння збереженню біологічного і ландшафтного різноманіття, розширення території природно-заповідного фонду, залучення інвестицій в екологічні проекти та зміцнення на регіональному рівні іміджу Донецької області, як екологічно безпечної території, орієнтованої на інновації та стійкий розвиток економіки, розширення співробітництва та науково-виробничої кооперації у сфері енерго — та ресурсозбереження, екологічне виховання, сприяння діяльності громадсько — екологічних рухів.

У заході візьмуть участь фахівці промислових підприємств, представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування області, громадських і наукових організацій. Планується обговорити найважливіші проблеми охорони довкілля, питання впровадження екологічно чистих технологій, підвищення енергоефективності економіки і соціальної сфери, використання відновлюваних і альтернативних джерел енергії.

Ідея проведення екологічного форуму на Донеччині не нова: форум «Екологія промислового регіону» проводився у Донецькій області у 2011 та 2012 роках і тоді він мав міжнародний формат. Сподіваємось, що відновлення форуму буде успішним і стане доброю традицією, платформою для спілкування фахівців, ефективним бізнес-майданчиком для просування сучасного устаткування, новітніх розробок і технологій промислової екології.

Цьогоріч програмою форуму передбачено проведення науково-практичних конференцій за напрямками: «Атмосферне повітря та моніторинг», «Водні ресурси», «Поводження з відходами», «Природно-заповідний фонд, екологічне виховання та екотуризм» та проведення виставки техніки, технологій, обладнань та послуг.

На фото Міжнародний екологічний форум «Екологія промислового регіону» 2011-2012 рр.

2011 рік


2012 рік