ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2020-12-09

ПЕРЕМОЖЦІ ВЕБ-КОНКУРСУ ІНФОРМАЦІЙНИХ БЮЛЕТЕНІВ ТА ВЕБ-ВІТРИН, ПРИСВЯЧЕНИХ ПОДІЯМ ТА ЗАХОДАМ ПРИРОДООХОРОННОГО СПРЯМУВАННЯ

 

ЗЗСО Склад команди, керівник Місце
1 Зорянський заклад загальної середньої освіти імені Героя Радянського Союзу Петра Савелійовича Дубрівного Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області Хорсун Дарина Сергіївна (8 клас)

Хорсун Вадим Сергійович (10 клас)

Володін Роман Миколайович (6 клас)

Керівник Кірічок Наталія Вячеславівна

І
2 Комунальний заклад «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи № 17 Маріупольської міської ради Донецької області» Бень Вікторія Сергіївна (9 клас)

Коломоєць Микита Геннадійович (9 клас)

Завгородня Юлія Володимирівна (9 клас)

Керівники: Гречка Володимир Сергійович, Бельська Любов Олександрівна

І
3 Іванівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області Самбур Дарина Олександрівна (11 клас)

Лях Сергій Олександрович (11 клас)

Коваленко Катерина Миколаївна (11 клас)

Керівник: Федальченко Світлана Іванівна

І
4 Дем’янівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Першотравневої районної ради Донецької області Лісовський Олександр (8 клас)

Салманов Данило (9 клас)

Литвин Семен (8 клас)

Керівник: Ліхачова Ірина Євгеніївна

ІІ
5 Ялтинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Першотравневої районної ради Донецької області Радіонова Валентина Кирилівна (8 клас)

Горюнова Катерина Сергіївна (8 клас)

Костянтинов Микола Васильович (8 клас)

Керівник Свіженко Ольга Борисівна

ІІ
6 Водянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 Добропільської міської ради Донецької області Коломей Владислав Олегович (9 клас)

Морозова Ксенія Вадимівна (10 клас)

Оніщук Марія Григорівна (8 клас)

Керівник Маленко Тетяна Вікторівна

ІІ
7 Комунальний заклад Очеретинський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів — дошкільний навчальний заклад (опорний навчальний заклад) Ясинуватського району Донецької області Будович Дар’я (5 клас)

Трощило Уляна (5 клас)

Катишева Поліна (5 клас)

Керівник Гофтарчук Яна Олегівна

ІІ
8 Ялтинська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Першотравневої районної ради Донецької області Тараненко Альона Ігорівна (10 клас)

Клименко Володимир Володимирович

(10 клас)

Серафімова Софія Василівна (10 клас)

Керівник Авер`янова Наталя Єгорівна

ІІ
9 Українська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Селидівської міської ради Донецької області Варжель Інга Гіївна (10 клас)

Платоничев Павло Володимирович (9 клас)

Андрющенко Катерина Сергіївна (9 клас)

Керівник Кобець Олена Олександрівна

ІІІ
10 Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів N4 Мирноградської міської ради Донецької області Жук Максим Євгенович (9 клас)

Терлецький Артем Олексійович (9 клас)

Конценебін Максим Юрійович (9 клас)

Керівник Федоренко Катерина Михайлівна

ІІІ
11 Навчально-виховний комплекс «Гришинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад»Покровської районної ради Донецької області Фісай Ксенія Миколаївна (8 клас)

Стеценко Андрій Миколайович (7 клас)

Ященко Аліна Юріївна (5 клас)

Керівник Донцова Карина Сергіївна

ІІІ
12 Слов’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Слов’янської міської ради Донецької області Молібога Антон Ігорович (8 клас)

Кузьминський Руслан Юрійович (8 клас)

Жохова Марія Сергіївна (8 клас)

Керівник Кузьминська Лариса Анатоліївна

ІІІ
13 Слов’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Слов’янської міської ради Донецької області Александров Артем Дмитрович (5 клас)

Пшеничний Нікіта Романович (5 клас)

Журба Мілана Віталіївна (5 клас)

Керівник Гойдош Галина Сергіївна

ІІІ
14 Часовоярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 Бахмутської районної ради Донецької області Коротченко Юлія Михайлівна (11 клас)

Крилкіна Анастасія Олександрівна (11 клас)

Бровко Валентина Олександрівна (11 клас)

Керваник: Морозова Рімма Сергіївна

ІІІ