ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2016-06-16

ПІДГОТОВКУ ВОДОГОСПОДАРСЬКОГО КОМПЛЕКСУ ДО РОБОТИ В ПЕРІОД ЛІТНЬО-ОСІННЬОЇ МЕЖЕНІ 2016 РОКУ В БАСЕЙНАХ РІЧОК СІВЕРСЬКОГО ДІНЦЯ, ДНІПРА ТА ПРИАЗОВ’Я ОБГОВОРИЛИ В СЛОВ’ЯНСЬКУ  

 

516 червня 2016 року заступник директора департаменту екології та природних ресурсів Олександр Лихач взяв участь в  засіданні Міжвідомчої комісії з питань підготовки водогосподарського комплексу до роботи в період літньо-осінньої межені 2016 року в басейнах річок Сіверського Дінця, Дніпра та Приазов’я у межах Харківської області та Донецької і Луганської областей на території, підконтрольній органам влади, яке відбулось в Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів.

Участь у засіданні узяли члени Міжвідомчої комісії: представники профільних департаментів Харківської, Донецької і Луганської облдержадміністрацій; Департаменту комунального господарства м. Харкова; Харківського, Донецького, Луганського управлінь облводресурсів, Управління каналу «Дніпро-Донбас», КП «Харківводоканал», КП «Компанія «Вода Донбасу», ГУ ДСНС України в Донецькій області, Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів.4

В ході заходу присутні обговорили результати виконання рішень попереднього засідання Міжвідомчої комісії від 17 березня та завдань щодо наповнення основних регулюючих водосховищ в басейнах р.Сіверський Донець, річок Приазов’я та Дніпра у весняний період 2016 року.

Крім того, було приділено належну увагу питанням гідрометеорологічної та водогосподарської обстановки на водних об’єктах і стану якості поверхневих вод в басейнах р. Сіверський Донець, р. Дніпро та річок Приазов’я, узгодженню режимів роботи водосховищ комплексного призначення та водогосподарських систем в Харківської області та Донецької і Луганської областей на території підконтрольній органам державної влади.

2Учасники засідання також визначили основні завдання роботи водогосподарського комплексу у період літньої межені 2016 року в умовах прогнозованої водності річок регіону з урахуванням санітарно-епідеміологічної обстановки на водних об’єктах та пропозицій учасників водогосподарського комплексу і потреб Харківської, Донецької та Луганської областей.