ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2019-10-04

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ

Повідомлення про оприлюднення проекту Схеми санітарного очищення міста Авдіївка Донецької області та Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту Схеми санітарного  очищення міста Авдіївка Донецької області.

На виконання Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання врахування пропозицій та зауважень громадськості Управління з розвитку міського господарства військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області оприлюднює проект Схеми санітарного очищення міста Авдіївка Донецької області та Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту Схеми санітарного  очищення міста Авдіївка Донецької області.

Повна назва документа державного планування, що пропонується до обговорення: проект «Схема санітарного очищення міста Авдіївка Донецької області».

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Військово-цивільна адміністрація міста Авдіївка Донецької області.

Передбачувана процедура громадського обговорення , у тому числі:

  • дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення починається з 30 вересня 2019 року і триває до 29 жовтня 2019 року включно;
  • способи участі громадськості: зауваження і пропозиції до проекту Схеми санітарного очищення міста Авдіївка Донецької області та Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту Схеми санітарного  очищення міста Авдіївка Донецької області подаються у письмовому та електронному вигляді.
  • орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування: Управління з розвитку міського господарства військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області (вул. Молодіжна, буд. 7 м. Авдіївка, Донецька область, 86060).

Проект Схеми санітарного  очищення міста Авдіївка Донецької області та Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту Схеми санітарного  очищення міста Авдіївка Донецької області розміщено на офіційному сайті Військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області http://avdvca.gov.ua.

  • орган до якого подають зауваження та пропозиції, поштова та електронна адреси та строк подання зауважень і пропозицій: Управління з розвитку міського господарства військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області (вул. Молодіжна, буд. 7 м. Авдіївка, Донецька область, 86060), контактний телефон – (06236) 3-31-94:, електронна адреса: avdugkvie@ukr.net.

Строки подання зауважень та пропозицій: з 30 вересня 2019 року до 29 жовтня 2019 року включно.