ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2019-10-11

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ РОЗГЛЯДУ ТА ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ У ПРОЕКТІ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

«Детальний план земельні ділянки, загальною площею 0,1500 га, з кадастровим номером 1421255100:05:003:0120, По вулиці Героя, 2б, у с. Времівка Великоновосілківського району Донецької області»

 Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності, ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації на місцевому рівні» на розгляд громадськості виноситься проект містобудівної документації «Детальний план земельні ділянки, загальною площею 0,1500 га, з кадастровим номером 1421255100:05:003:0120, По вулиці Героя, 2б, у  с. Времівка Великоновосілківського району Донецької області»

Головна мета даної роботи — визначення містобудівних умов та обмежень для розміщення та експлуатації будівель і споруд авто-мобільного транспорту та дорожнього господарства, з урахуванням вимог державних будівельних та інших норм, стандартів і правил.

Відповідно до п. 8 ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» даний детальний план території затверджується Великоносілківською селищною радою Великоновосілківського району Донецької області.

З проектом детального плану території (текстові та графічні матеріали у т. ч. розділ «Охорона навколишнього природного середовища», який розроблений у складі проекту містобудівної документації та одночасно є Звітом про стратегічну екологічну оцінку, можна ознайомитись в Великоновосілківській  селищній раді, за адресою: 85500, Донецька область, Великоновосілківський район, смт. Велика Новосілка вул. Пушкіна, буд. 32. Тел. (6243) 2-19-42, код ЄДРПОУ 04341577, Е-mail: mail@vnps.gov.ua.   та на офіційному сайті Великоновосілківської селищної ради Великоновосілківського району Донецької області: (http://vnps.gov.ua/) з дня опублікування цього повідомлення.

Громадські слухання по проекту детального плану території відбудуться 06.11.2019 о 14.00 Великоновосілківській селищній раді, за адресою: 85500, Донецька область, Великоновосілківський район, смт. Велика Новосілка вул. Пушкіна, буд. 32.

Письмові пропозиції до проекту детального плану території подаються у строк 30 днів з моменту опублікування даного повідомлення до Великоновосілківської селищної ради Великоновосілківського району Донецької області за адресою: 85500, Донецька область, Великоновосілківський район, смт. Велика Новосілка вул. Пушкіна, буд. 32.

Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Екологічна інформація наведена в проекті детального плану території із статистичних даних, отриманих з відкритого доступу.

Потреба в необхідності проведення транскордонних консультацій щодо проекту детального плану території відсутня.