ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2017-09-20

НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ — ПИТАННЯ СТВОРЕННЯ НОВИХ ОБ’ЄКТІВ ПЗФ У НІКОЛЬСЬКОМУ ТА МАНГУШСЬКОМУ РАЙОНАХ

 

20170919_11344819 вересня 2017 року представники департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Неклеса О.І. та Залевський В.Д. прийняли участь у робочій нараді в Нікольській райдержадміністрації з питань виконання заходів необхідних для підготовки проектів створення 13 нових об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення в Нікольському районі.

В засідання взяли участь: перший заступник голови Нікольської райдержадміністрації Павлішин В.М., голова Нікольської районної ради Мітько В.М., голови Боївської, Зорянської, Зеленоярської, Касянівської, Малоянісольської, Тополинської сільських рад, директор ДП «Приазовський лісгосп» Москаленко І.С., начальники відділів Держгеокадастру та архітектури райдержадміністрації, в.о. директора НПП «Меотида» Долгова Н.А., начальник відділу наукової роботи НПП «Меотида Бронсков О.І., начальник відділу охорони НПП «Меотида» Веклич С.М.

Присутні ознайомились з матеріалами по 13 новим об’єктам природно-заповідного фонду місцевого значення Нікольського району, обговорили проблемні аспекти  створення обєктів ПЗФ на цих територіях. За підсумками обговорення було вирішено на сесіях сільських рад додатково розглянути клопотання по створенню цих нових заповідних об’єктів Нікольського району.

Також представники департаменту прийняли участь у робочій нараді в Мангушській райдержадміністрації, на якій обговорено клопотання «Про розширення національного природного парку «Меотида» та погодження розширення території НПП «Меотида».

В робочої нараді взяли участь: голова Мангушської райдержадміністрації Черниця Д.В., перший заступник голови Мангушської райдержадміністрації Дорогань В.І. начальники відділів архітектури та Держгеокадастру в Мангішській райдержадміністрації, голова Мелекінської та заступник голови Ялтинської сільських рад, в.о. директора НПП «Меотида» Долгова Н.А., начальник відділу наукової роботи НПП «Меотида Бронсков О.І., начальник відділу охорони НПП «Меотида» Веклич С.М.

На нараді було розглянуто можливість погодження розширення площі НПП «Меотида» на 1363,3 га за рахунок двох ділянок розташованих: перша — на території Мелекінської та Ялтинської сільських рад, а друга — на території Урзуфської сільської ради.

Вирішення вищерозглянутих питань по Нікольському та Мангушському районам дозволить збільшити площу природно-заповідного фонду Донецької області на майже 4,5 тис.га.