ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2018-05-25

ПРЕДСТАВНИКИ ДЕПАРТАМЕНТУ ПРИВІТАЛИ ШКОЛЯРІВ ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Сьогодні віддзвонили останні дзвоники в школах Донеччини. Привітати  школярів з таким знаменним для них святом  від імені голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військо-цивільної адміністрації Павла Івановича Жебрівського завітали до навчальних закладів  представники департаменту екології та природних ресурсів.

В урочистому заході у Курахівській гімназії «Престиж» (школа I ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов та гімназія) Мар’їнської районної ради Донецької області взяла участь Ольга Остапова разом з заступником голови Мар’їнської райдержадміністрації Володимиром Шехірєвим та заступником Курахівської міського голови Оленою Іркобаєвою.

Зі святом останнього дзвоника випускників, школярів, батьків та вчителів комунального закладу «Нікольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 імені Якименка А.Д. Нікольської районної ради Донецької області» привітав Петро Узун. Він також передав директору школи Ганні Іванівні Качекан вітальну листівку від очільника області та побажав випускникам знайти власну життєву стежину, школярам гарного літнього відпочинку, а вчителям і надалі не втрачали вогонь творчості та любові до їх професії.