ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2017-10-02

ПРО АВАРІЙНІ ЕКОЛОГІЧНІ СИТУАЦІЇ

02.10.2017 при проведенні щоденного моніторингу виникнення аварійних екологічних ситуацій на території Донецької області, до департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації надійшла наступна інформація:

Лиманська міська рада повідомила про загоряння сухої трави у с. Яцьківка, площею 0,25 га, яке ліквідовано силами КЗ “Лиманський центр безпеки громадян”.

Мангушська райдержадміністрація повідомила про займання  сухої  рослинності  в  межах  населеного пункту с. Мелекіне, орієнтованою загальною площею  1,0 га. Загоряння ліквідоване.

Великоновосілківська райдержадміністрація повідомила про загоряння сухої трави в          смт. Велика Новосілка по вулиці Верхня, на площі 80 м2, також за межами селища Урожайне на площі 180м2. Пожежу ліквідували.

Покровська райдержадміністрація повідомила про загоряння сухої трави в Покровському районі у с. Сонцівка, площею 4га, с. Троянда, площею 1га, у с. Рівне загоряння сухого очерету площею 5га. Пожежі ліквідовані.

Департамент звертається до мешканців області припинити спалювання на присадибних ділянках сухої рослинності, не допускати їх підпалів, дбати про власне життя та здоров’я. Пам’ятайте, що наслідком таких дій є не лише шкода довкіллю, яка карається законом, але часом й травмування винуватців.