ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2017-10-11

Про аварійні екологічні ситуації. Б’ ЄМО ТРИВОГУ! ЗНОВУ ЗАГОРЯННЯ!

11.10.2017 при проведенні щоденного моніторингу виникнення аварійних екологічних ситуацій на території Донецької області, до департаменту екології та природних ресурсів надійшла наступна інформація:

Бахмутська райдержадміністрація повідомила про горіння сухої  трави площею 1 га та горіння лісосмуги площею 0,8 га на території Бахмутського району поблизу с. Володимирівка (Соледарська ОТГ), поблизу с. Василівка (Соледарська ОТГ) — горіння сухої трави площею 200 кв. м., поблизу м. Сіверськ – горіння сухої трави на площі 300 кв. м, поблизу с. Стряпівка (Соледарська ОТГ) – горіння побутових відходів на полігоні площею 0,01га. Пожежі ліквідовані.

Департамент екології застерігає: спалювати відходи заборонено взагалі! Слід пам’ятати, що при спалюванні трави, сміття, відходів виникає загроза перекидання вогню на житлові будинки. Крім того, частішають випадки захворювань дихальних шляхів та алергії, спричинених шкідливими речовинами, які вивільняються при згоранні.У листі, що тліє без доступу кисню, виділяється бензапірен, що може викликати онкологічні захворювання у людини. Крім того, з димом у повітря вивільняються діоксини – чи не найбільш отруйні для людини речовини.