ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2019-07-04

ПРО АВАРІЙНІ ЕКОЛОГІЧНІ СИТУАЦІЇ СТАНОМ НА 04.07.2019

04.07.2019 при проведенні щоденного моніторингу виникнення аварійних екологічних ситуацій на території Донецької області до департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації надійшл наступні повідомлення:

— Добропільська райдержадміністрація повідомила про виявлення на території району африканської чуми свиней. У зв’язку з цим, рішенням державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації у Добропільському районі з 02 липня 2019 року було оголошено карантин щодо африканської чуми свиней. Епізоотичним осередком захворювання оголошена приватна територія подвір’я, де встановлене захворювання (с. Вірівка  Святогорівської селищної ради).

Встановлено межі зони захисту в радіусі 3-х кілометрів від епізоотичного вогнища, до складу якої входять — територія сіл Вірівка, Ракша та частина смт. Святогорівка (вул. Садова та Привітна).

Ситуація щодо африканської чуми свиней знаходиться під контролем райдержадміністрації та Добропільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області. Розпочато проведення комплексу заходів відносно локалізації та ліквідації захворювання на території району.

— 03.07.2019 виникло загоряння сухої трави поблизу смт Новоекономічне на площі 2 га та загоряння пшениці поблизу с. Журавка Миколаївської сільської ради. Пожежі ліквідовані.