ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2018-06-15

ПРО АВАРІЙНІ ЕКОЛОГІЧНІ СИТУАЦІЇ СТАНОМ НА 15.06.2018

15.06.2018 при проведенні щоденного моніторингу виникнення аварійних екологічних ситуацій на території Донецької області до департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації надійшли повідомлення:

Мангушська райдержадміністрація повідомила про займання сухої рослинності за межами населених пунктів с. Покровське, орієнтованою загальною площею 1 га та на території смт. Мангуш займання сухої рослинності площею 0,06 га. Бахмутська райдержадміістрація повідомила про горіння сухої трави на площі 1га поблизу м. Світлодарськ. Пожежі ліквідовані.

Департамент закликає громадян відмовитися від практики спалювання опалого листя‚ сухої трави та інших рослинних залишків. Кожен підпал не лише завдає суттєвої шкоди довкіллю, а й призводить до інших негативних наслідків, несучи загрозу життю та здоров’ю людей.

Бахмутська райдержадміністрація повідомила про випадок захворювання свійських свиней на  Африканську чуму свиней (АЧС) 11.06.2018 на території Калинівської сільської ради на приватному подвір’ї. Створена робоча група з метою недопущенння поширення та ліквідації АЧС, розроблено план заходів та ліквідації АЧС на території Калинівської сільської ради Бахмутського району та в зонах захисту і спостереження.