ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2020-08-28

ПРО ПІДСУМКИ ПРОВЕДЕННЯ ОБЛАСНОГО ЕТНОКРАЄЗНАВЧОГО ФЕСТИВАЛЮ «ЛЮБИ І ЗНАЙ СВІЙ РІДНИЙ КРАЙ»

Журі обласного етнокраєзнавчого фестивалю «Люби і знай свій рідний край» (далі -журі)  відповідно до протоколу № 2 засідання журі від 27.08.2020

ВИРІШИЛИ:

  1. Призначити гран-прі фестивалю – 5 робіт:

Адамчук Лев                               Українська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Селидівської міської ради Донецької області

 

Криворученко Гліб                     Слов’янська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 19 Слов’янської міської ради Донецької області

Житкова Людмила                      Заклад дошкільної освіти № 6 «Світлячок» відділу освіти Добропільскої міської ради Донецької області

 

Демченко Оксана                        Опорний заклад «Торецька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6» військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області

 

Команда у складі:

Корнієнко Л., Беспалий А.          КЗ «Покровський педагогічний коледж»

 

 

  1. Визначити переможцями фестивалю:

В номінації «Індивідуальна поробка з покидькового матеріалу учня (вихованця)»:

І місце

Адамчук Лев                               Українська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Селидівської міської ради Донецької області

 

ІІ місце

Криворученко Гліб                     Слов’янська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 19 Слов’янської міської ради Донецької області

 

ІІІ місце

Малашінська Людмила               Українська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Селидівської міської ради Донецької області

Жеглата Аліна                             КЗ «Золотоколодязька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Шахівської ОТГ Донецької області

 

 

Юрченко Богдан                         КЗ «Волноваський районний будинок дитячої та юнацької творчості» Волноваської районної ради Донецької області

 

В номінації «Індивідуальна поробка з покидькового матеріалу педагогічного працівника»:

І місце —

Житкова Людмила                      Заклад дошкільної освіти № 6 «Світлячок» відділу освіти Добропільскої міської ради Донецької області

 

ІІ місце –

Стельмах Анна                            філія Новомиколаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів КЗ «Олександрівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Черкаської селищної  ради Донецької області

 

ІІІ місце

Кузнецова Ольга                         Заклад дошкільної освіти № 9 «Тополька» відділу освіти Добропільської міської ради Донецької області

 

Смирнова Анастасія                    Дошкільний навчальний заклад № 22 «Райдуга»,  м. Білозерське Добропільської міської ради Донецької області

 

В номінації «Індивідуальний етнокраєзнавчий проєкт педагогічного працівника»:

І місце

Демченко Оксана —                      Опорний заклад «Торецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6» військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області

 

В номінації «Командний етнокраєзнавчий проєкт педагогічних працівників»:

І місце –

Команда у складі:

Корнієнко Л., Беспалий А.          КЗ «Покровський педагогічний коледж»

 

ІІ місце

Команда у складі:

Божевська О., Буглак М.,            Добропільський комунальний заклад

Іваницька І., Мазуренко О.,        загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів

Платова О., Сищенко М.,           № 2 Добропільської міської ради

Степанова О., Фетісова К.,         Донецької області

Цьома В., Щербак О.

 

ІІІ місце

Команда у складі:                        КЗ «Республіканська загальноосвітня

Гальперіна І., Броднюк О.,         школа І-ІІІ ступенів  Нцікольської

Дригоза Л.                                   райдержадміністрації Донецької області

 

В номінації «Командна поробка з покидькового матеріалу учнів (вихованців)»:

 

І місце

Команда у складі:

Шикалова Є., Стельмах Д.,        філія Новомиколаївська загальноосвітня

Гончарова О., Тарасенко П.,      школа І-ІІ ступенів КЗ «Олександрівський

Калашникова М.                          опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Черкаської селищної  ради

 

ІІ місце

Команда у складі:

Корса А., Хартукова М.,             Комишуватська загальноосвітня школа

Скрипнік В., Соловйова А.,        І-ІІІ ступенів Першотравневої районної

Мальцева Д.                                 ради Донецької області

 

ІІІ місце

Команда у складі:                        Привільська загальноосвітня школа

Брейда А., Токар І.,                     I-II ступенів Черкаської ОТГ

Арасланова А.                             Донецької області

 

В номінації «Командна поробка з покидькового матеріалу педагогічних працівників»:

І місце

Команда у складі:                        Дошкільний навчальний заклад № 34

Луняка В., Заварзіна А.,              «Вуглик» відділу освіти Добропільської

Гавриленко Г.                              міської ради Донецької області

ІІ місце –

Команда у складі:

Мангушлу О.,  Іккол А.,             Дошкільний навчальний заклад загального

Броваренко С., Моденко С.,       розвитку № 29 «Джерельце» відділу освіти

Павлюкова О., Сердюк Г.           Добропільської міської ради

 

ІІІ місце

Команда у складі:

Алєксандрова Ю.,                       Заклад дошкільної освіти № 4 «Ластівка»

Чередніченко М.                          м. Добропілля Донецької області