ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2016-07-06

РЛП «КЛЕБАН-БИК» ВДОСКОНАЛЮЄ ЕКОЛОГІЧНУ ОСВІТНЬО-ВИХОВНУ ТА РЕКРЕАЦІЙНУ ДІЯЛЬНІСТЬ

CAM01265 Керівництвом департаменту екології та природних ресурсів з виїздом на місце розглянуто питання щодо вдосконалення екологічної освітньо-виховної та рекреаційної діяльності на території регіонального ландшафтного парку «Клебан-Бик».

Під час відвідування парку була оглянута експозиція місцевого Музею жителів села «Довкілля», розташованого в с.Олександро-Калинове Костянтинівського району. Формування експозиційного фонду  здійснювалось виключно завдяки зусиллям місцевих жителів, які передали до музею сотні предметів домашнього начиння, тому кожен експонат має своєрідну особисту історію. В CAM01291даний час департаментом, адміністраціями парку та музею опрацьовується  питання щодо організації здійснення спільної краєзнавчої діяльності та використання діючого музейного комплексу на постійній основі.

Крім цього, під час візиту, спільно з керівництвом парку були оглянуті місця рекреаційного використання природних ресурсів на узбережжі Клебан-Бикського водосховища, яке входить до складу території парку без вилучення, та обговорені питання, пов’язані з подальшою реалізацією Проекту організації території РЛП «Клебан-Бик», який був затверджений обласною радою ще у 2005 році. Незважаючи на обмеження в останні роки рекреаційної діяльності на території Клебан-Бикського водосховища, яке пов’язане з проведення АТО, адміністрації парку було доручено здійснити заходи щодо оновлення діючої редакції Проекту та внесення до нього змін та доповнень.CAM01292