ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2019-08-02

РОЗПОЧАЛАСЬ ЧЕРГОВА ПОДОРОЖ ЮНИХ ЕКОЛОГІВ З ДОНЕЧЧИНИ ШЕВЧЕНКІВСЬКИМИ ШЛЯХАМИ

Нова група допитливих школярів з Донеччини мандрує за маршрутом «Шляхами Тараса Шевченка». На дітей з сіл Шевченко, Воскресенка, Вільне Поле, Бурлацьке (Великоновосілківського району), м. Маріуполя, сіл Водяне і Павлівка (Мар’їнського району)  чекає захоплива подорож екологічними стежками рідної України.

Першого дня юних донеччан гостинно зустрів  Інформаційно-просвітницький центр «Екологічна варта» у с. Виграїв.

МАНДРУЄМО КОЗАЦЬКИМ КРАЄМ
Саме під таким гаслом пройшов другий день учасників програми «Екологічними стежками рідної України» у Інформаційно-просвітницькому центрі «Екологічна варта».
Вартівці розпочали подорож сторінками історії села Виграїв з краєзнавчого музею, де дізнались про козацьку славу цього місця, ознайомились з культурними традиціями тих часів.
Цікаво та пізнавально пройшла екскурсія Корсунь-Шевченківським державним історико-культурним заповідником. Також вартівці переглянули експозиції Корсунь-Шевченківського історичного музею, що виствітлюють історичний і культурний розвиток Корсунщини від давнини і до ХХ століття та скуштували цілющої води з Русальчиного джерела.
На завершення дня — свято відкриття програми «Екологічними стежками рідної України» та традиційне обговорення дня за чашкою смачного фіточаю біля вартівського багаття.

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ПРИРОДИ
Під таким гаслом пройшов третій день учасників програми «Екологічними стежками рідної України» Інформаційно-просвітницького центру «Екологічна варта».
Юні мандрівники подорожували екологічною стежкою «Скарби природи»та милувалися природою.
Також відбулась бесіда «Екологічні проблеми сьогодення стосуються кожного», урок рідної мови, творча майстерня «Щоденник мандрівника», географічна гра «Карта України та квест «Загадки Виграєва»
На завершення вечора — цікавий фільм та традиційне обговорення дня за чашкою смачного фіточаю.