ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2017-09-17

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ЛІСУ ТА ЛІСОВИХ ГАЛУЗЕЙ!

Колектив департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації щиро вітає Вас з професійним святом – Днем працівника лісу. У свято працівників лісу ми приєднуємося до привітань на адресу всіх, хто не байдужий до проблем лісового господарства, хто своєю працею і турботою сприяє його збереженню та примноженню, хто просто любить, береже і рятує ліс. Зі святом!

Ліс — ось справжній, живий скарб нашої землі. Зайве нагадувати значення, яке відіграє лісове господарство для економіки держави, як і чинник величезного позитивного природного і екологічного впливу на навколишнє середовище. Ліс — це душа всієї планети. Його раціональне і розумне використання дарує людям тепло і затишок, а безконтрольна вирубка лісу несе в собі значні проблеми, які можуть торкнутися практично всіх.

Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників лісового господарства, лісової, деревообробної та целюлозно-паперової промисловості України…» згідно з Указом Президента України «Про День працівника лісу» від 28 серпня 1993 р. № 356/93.

Бажаємо працівникам лісового господарства міцного здоров’я, невичерпної енергії та успіхів на благо України.

i 594560478