ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2017-11-03

СТАРТУЄ ВСЕУКРАЇНСЬКА БЕЗСТРОКОВА ЕКОЛОГІЧНА АКЦІЯ «ПОСАДИ ДЕРЕВО МИРУ»

unnamed_413be5 листопада 2017 року в Україні вже втретє стартує Всеукраїнська  безстрокова екологічна  акція  «Посади дерево миру».

Цьогорічна акція розпочинається напередодні  Міжнародного  дня попередження  експлуатації  навколишнього  середовища  під час війни і військових конфліктів і проходитиме під дивізом «Посади дерево миру в прифронтовій зоні».

В рамках акції Міністр екології та природних ресурсів  України Остап Семерак відвідає м. Бахмут Донецької області, де разом із місцевими жителями та представниками релігійних конфесій висадить Алею Миру.

Захід відбудеться: м. Бахмут, сквер «Дружба»/ (перехрестя вулиць Чайковського, 107 і Корсунської).

Початок: 10:00.

Мета акції –  привернути увагу суспільства до катастрофічних  соціально-екологічних наслідків війни на Сході країни, до непоправної шкоди,  завданої  природним ресурсам України. Підвищити   інтерес до  бережливого ставлення до навколишнього природного середовища, збереження та примноження природної спадщини, формування екологічної свідомості та патріотизму, прагнення берегти рідну природу і країну.

Висадка «Алеї Миру»  покликана не лише озеленити   територію в різних куточках  нашу країну, а й  крок за кроком долучати кожного українця  до порятунку природи і  особистого внеску  в її  розвиток.

Акредитація ЗМІ за телефоном: (068) 269 76 99 або (097) 54 54 514.

Акція проходитиме по всій Україні

Запрошуємо всіх бажаючих українців підтримати ініціативу Мінприроди і долучившись  до безстрокової екологічної акції висадити своє дерево на Алеї миру в своїх містах та селах! 

Нагадаємо, що екологічна акція «Посади дерево миру» стартувала  в Україні 2016 року за ініціативи Української греко-католицької церкви та була підтримана Мінприроди. В більше 100 міст   і сіл  по всій території України були  висаджені фруктові та хвойні Алеї Миру. До акції також  приєдналися національні природні парки та заповідники, місцеві органи влади та представники Української православної церкви Київського патріархату та Духовне управління мусульман України.