ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2019-06-06

ТОРЕЦЬК ОТРИМАВ 200 КОНТЕЙНЕРІВ ДЛЯ ТПВ (відео)

05 червня 2019 року директор департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації Сергій Натрус та керівник військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Ярослав Руденко спільно  відвідали АКП «Комунальник» (м. Торецьк) та оглянули контейнери для сміттєвозу, які були придбані за кошти за кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

200 контейнерів для міста було придбано в рамках реалізації  «Програми поводження з відходами в Донецькій області на 2016-2020 роки».

Крім того, нещодавно місто отримало новенький автомобіль Форд, який призначений для збору відходів з контейнерів. Цей сміттєвоз вже введено в робочий графік АКП «Комунальник».

«Упевнений, що і контейнери, і новенький Форд будуть відмінно служити мешканцям міста. Давайте зробимо наші двори і вулиці чистіше!» — висловився з цього приводу директор департаменту екології та природних ресурсів Сергій Натрус.

Фото з сайту ВЦА м. Торецьк: http://www.toretsk-vca.gov.ua/novini/3446-kerivnik-vtsa-m-toretsk-razom-z-direktorom-departamentu-ekologiji-ta-prirodnikh-resursiv-donoda-vidvidali-akp-komunalnik

200 контейнерів — саме стільки було придбано для міста Торецьк. Не так давно адміністація міста отримала новенький автомобіль Форд, який призначений для збору відходів з контейнерів. Ці контейнери і сама автівка були придбані за кошти Донецької обласної державної адміністрації. Закупівля контейнерів відбулась в рамках реалізації обласної «Програми поводження з відходами в Донецькій області на 2016-2020 роки».Упевнений, що і контейнери і новенький Форд будуть відмінно служити мешканцям міста.Давайте зробимо наші двори і вулиці чистіше!

Опубліковано Сергеєм Натрусом Середа, 5 червня 2019 р.