ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2018-09-03

ТВОРЧИЙ КОНКУРС «Сіверський Донець — очима молоді» 2018

В рамках відзначення Дня Сіверського Дінця – 2018 з метою екологічного і патріотичного виховання дітей та молоді, формування дбайливого ставлення до водних ресурсів рідного краю та усвідомлення важливості головної водної артерії сходу України – річки Сіверський Донець Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів спільно з громадською організацією «Сіверський Донець – відродження» за підтримки Донецької обласної державної адміністрації проводить 12-й творчий конкурс «Сіверський Донець – очима молоді».

До участі у конкурсі запрошуються учні та студенти загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних та вищих навчальних закладів Харківської, Донецької та Луганської областей.

До 15 вересня 2018 року триватиме прийом творчих робіт за номінаціями:

  • фотографія
  • малюнок
  • агітаційна розробка
  • літературний твір (поезія, проза)
  • дослідницька робота
  • відеоролик

Звертаємо Вашу увагу, що конкурсна робота має стосуватись водних ресурсів басейну Сіверського Дінця та відповідати вимогам Положення конкурсу. І повідомляємо, що 2018 року з переліку творчих робіт виключено номінацію «вироби з природних та ужиткових матеріалів» та введено нову номінацію «відеоролик», а також оновлено Положення про конкурс (завантажити файл).

Від навчального закладу для участі у конкурсі подаються:

  1. належним чином оформлені роботи (з вичерпною інформацією на етикетках!) – вимоги до оформлення конкурсних робіт зазначені у Положенні про конкурс (див. вище);
  2. супровідний лист від навчального закладу (завантажити файл), тобто перелік конкурсних робіт з інформацією про авторів та контактними даними, – у паперовому та електронному варіантах на e-mail: konkurs.sdbuvr@gmail.com.

Творчі роботи слід надавати в Сіверсько-Донецьке БУВР на адресу:

84122, м. Слов’янськ, вул. Торська, 35; e-mail: konkurs.sdbuvr@gmail.com. Контактні телефони: (0626) 62-16-05, (050) 901-83-47 (Юлія).

Для розміщення у навчальних закладах пропонуємо Афішу конкурсу 2018 (завантажити файл).

http://www.sdbuvr.slav.dn.ua/UA/anons.htm