ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2018-07-09

У КРАМАТОРСЬКУ ВЗЯЛИ ПРОБИ ПОВІТРЯ (ВІДЕО)

Останнім часом в мережі фейсбук часто можна прочитати, як деякі активісти і просто небайдужі люди нарікають на помаранчеву хмару, яку іноді можна спостерігати над промислової зоною міста.
Для оперативного реагування департамент екології та природних ресурсів запросив громадських активістів міста Краматорська, щоб вони виїхали разом з пересувною лабораторією на виміри проб повітря в тому місці де ймовірно можна зафіксувати такі викиди, якщо вони будуть. Першим місцем для заміру стала вулиця Олекси Тихого, а другим район заводу ТОВ «Краматорський феросплавний завод».
Співпраця вийшла дуже цікавою. Активісти вперше були присутні на такому заході і самі могли переконатися як відбуваються виміри. Готові результати ми зможемо побачити, як завжди через кілька днів.

Останнім часом в мережі фейсбук часто можна прочитати, як деякі активісти і просто небайдужі люди нарікають на помаранчеву хмару, яку іноді можна спостерігати над промислової зоною міста.Для оперативного реагування Департамент екології Донецької ОДА запросив громадських активістів міста Краматорська, щоб вони виїхали разом з пересувною лабораторією на виміри проб повітря в тому місці де імовірно можна зафіксувати такі викиди, якщо вони будуть. Першим місцем для заміру стала вулиця Олекси Тихого, а другим район заводу ТОВ "Краматорський феросплавний завод".Співпраця вийшла дуже цікавою. Активісти вперше були присутні на такому заході і самі могли переконатися як відбуваються виміри. Готові результати ми зможемо побачити, як завжди через кілька днів.

Опубликовано Сергеем Натрусом Пятница, 6 июля 2018 г.