ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2018-03-19

У ПОКРОВСЬКУ ПРОЙШОВ КРУГЛИЙ СТІЛ З ПИТАНЬ ПРОТИМІННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

15 березня 2018 року у м. Покровськ представник департаменту екології та природних ресурсів Євген Нестеров взяв участь у регіональному круглому столі: «Проблеми протимінної діяльності в Україні». Захід було організовано координатором проектів ОБСЕ в Україні з метою ознайомлення представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування області з головними учасниками протимінної діяльності в Україні, досягнень та подальших планів у сфері протимінної діяльності в Донецькій області.

Учасники круглого столу обговорили проблеми, що виникають через відсутність достатньої підтримки їх щоденних заходів, особливо стосовно інформування про мінну небезпеку, запобігання нещасних випадків, збору даних та ідентифікації, маркування територій, що підозрюються у забрудненні.

Під час круглого столу було заслухано досягнення та плани державних структур України, а також міжнародних та національних недержавних організацій таких як: ПРООН, The Halo Trast, DRC DDR, FDS, Червоний хрест та інші.

Скориставшись нагодою, Євген Володимирович презентував представникам ОБСЕ та іншим міжнародним організаціям науково-інформаційні довідники про «Природно-заповідний фонд Донецької області», які було видано департаментом екології та природних ресурсів у 2017 році.