ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2017-09-05

У Слов’янському районі орудують браконьєри

Співробітникам Слов’янського відділу поліції звернулися працівники лісового господарства з повідомленням про те, що виявили в лісосмузі за селищем Семеновка капкан з диким кабаном. На місці події правоохоронці виявили вже мертву тварину віком біля півроку, а також капкан з хитромудрою сигнальною конструкцією, який і згубив тварину.

Для заманювання кабана в пастку браконьєри обмазали дерево автомобільним мазутом, який із-за різкого запаху допомагає тварині позбавитися від паразитів. Після спрацьовування капкана саморобний передавач, сконструйований з мобільного телефону, передав відповідний сигнал. Через деякий час недалеко від місця розташування капкана правоохоронці зупинили двох чоловіків на автомобілі » Нива». Побачивши співробітників поліції, вони заявили, що приїхали на сусіднє поле «за кукурудзою». Нині їх причетність до цієї події перевіряється.

Обстеживши разом з єгерем територію в радіусі кілометра, поліцейські виявили ще дві пастки на кабанів, аналогічні першій. Усі знаряддя і пристосування для зайняття браконьєрством були вилучені слідчо-оперативною групою. Розглядається питання про відкриття кримінального виробництва по цьому факту.

ф.1 ф.2