ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2017-03-15

У СД БУВР ОБГОВОРИЛИ РЕЖИМИ РОБОТИ ВОДОСХОВИЩ І ВОДОГОСПОДАРСЬКИХ СИСТЕМ В БАСЕЙНАХ РІЧОК СІВЕРСЬКОГО ДІНЦЯ, ДНІПРА ТА ПРИАЗОВ’Я

IMG_043815 березня 2017 року в Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів відбулось засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи водосховищ і водогосподарських систем басейнів річок Сіверського Дінця, Дніпра та Приазов’я у межах Харківської, Донецької і Луганської областей на весняний період 2017 року, в ході якого були розглянуті питання порядку денного:

  1. Про виконання рішень Міжвідомчої комісії від 15 листопада 2016 року та результати роботи водогосподарського комплексу в басейнах річок Сіверського Дінця, Дніпра та Приазов’я в період осінньо-зимової межені 2016-2017 років.
  2. Прогноз розвитку гідрометеорологічної та водогосподарської обстановки на весняний період 2017 року.
  3. Пропозиції учасників водогосподарського комплексу щодо режимів роботи водосховищ та водогосподарських систем басейнів річок Сіверського Дінця, Дніпра та Приазов’я у межах Харківської області та Донецької і Луганської областей на весняний період 2017 року.
  4. Заходи по безаварійному пропуску весняної повені та встановлення оптимальних режимів роботи водосховищ і водогосподарських систем в басейнах річок Сіверського Дінця, Дніпра та Приазов’я на весняний період 2017 року.

IMG_0429Участь у засіданні Міжвідомчої комісії узяли представники департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації, департаменту комунального господарства Харківської міської ради, Харківського, Донецького та Луганського обласних управлінь водних ресурсів, Харківського регіонального центру з гідрометеорології, КП «Харківводоканал», КП «Компанія «Вода Донбасу», КП «Попаснянський районний водоканал», ГУ ДСНС України в Донецькій та Луганській областях, підприємств-водокористувачів, керівники та фахівці відділів та служб басейнового управління.

IMG_0512