ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2018-05-14

У СЛОВ’ЯНСЬКУ ПРОЙШЛО ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ АРХІТЕКТУРНО-МІСТОБУДІВНОЇ РАДИ

11.05.2018 представник у Слов’янську відбулося засідання обласної архітектурно-містобудівної ради. Департамент екології та природних ресурсів представила на заході головний спеціаліст відділу регуляторної політики  Ганна Шулєпова.

До порядку денного засідання ради увійшли такі питання:

  1. Детальний план території для будівництва автозаправної станції (АЗС) та автогазозаправного пункту зріджених газів (АГЗП) за адресою: м. Вугледар, вул. Шахтарська, 18.м. (Проектна організація: ТОВ «Прогрес-Цивільпроект»; проектні матеріали представляв: Стебловський Марк Євгенович — головний архітектор проекту).
  2. Зміни до генерального плану та плану зонування території м. Добропілля. (Проектна організація: ТОВ «Прогрес-Цивільпроект»; проектні матеріали представляв: Стебловський Марк Євгенович — головний архітектор проекту).
  3. Детальний план території для будівництва та обслуговування «Центру безпеки громадян» за адресою: м. Білозерське, вул. Фестивальна.(Проектна організація: Архітектурне бюро «Майстерня С»; проектні матеріали представляв: Ю.П. Синьковський_- головний архітектор проекту).
  4. Детальний план території земельної ділянки в межах населеного пункту на території Новодонецької селищної ради для будівництва та обслуговування Центру безпеки громадян смт Новодонецьке в районі ТОВ «Добропільське АТП» по вул. Шкільна,47.(Проектна організація: Архітектурне бюро «Майстерня С»; проектні матеріали представляв: Ю.П. Синьковський — головний архітектор проекту).

Департаментом екології та природних ресурсів було надно висновки до розглянутих планів з рекомендаціями щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства України.

У ході засідання  враховані пропозиції та зауваження усіх членів архітектурно – містобудівної ради.

За підсумками  засідання  прийняті відповідні рішення.