ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2018-09-06

У СЛОВ’ЯНСЬКУ ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ АРХІТЕКТУРНО-МІСТОБУДІВНОЇ РАДИ

06.09.2018 представник департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації взяв участь у засіданні обласної архітектурно-містобудівної ради. яке відбулось у Слов’янську.

В ході засідання присутні розглянули:

  1. Генплан поєднаний з детальним планом території села Троянда Першотравневої сільської ради Покровського району Донецької області;
  2. Детальний план території для розміщення кар’єру з метою розробки (зміни виробничої потужності) Артемівського родовища тугоплавких глин та пісків формувальних на території Зайцівської сільської ради Бахмутського району Донецької області (за межами населених пунктів).

Зі своєї сторони департамент екології та природних ресурсів надав висновки до розглянутих планів з пропозиціями дотримання вимог природоохоронного законодавства України.

За підсумками засідання  враховані пропозиції та зауваження усіх членів архітектурно – містобудівної ради. Генплан поєднаний з детальним планом території села Троянда Першотравневої сільської ради Покровського району Донецької області рекомендовано доопрацювати; детальний план території для розміщення кар’єру з метою розробки (зміни виробничої потужності) Артемівського родовища тугоплавких глин та пісків формувальних на території Зайцівської сільської ради Бахмутського району Донецької області (за межами населених пунктів) рекомендовано до затвердження.