ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2019-06-03

У ВУГЛЕДАРІ ТРИВАЄ РЕКОНСТРУКЦІЯ ПАРКУ «ШАХТАРСЬКИЙ» (відео)

Директор департаменту екології та природних  ресурсів Сергій Натрус проінспектував хід робіт у парковій зоні на бульварі Шахтарський у м. Вугледар, реконструкція якого розпочалася у березні 2018 р.
Бульвар «Шахтарський» розташовано в центральній частині м. Вугледар.
Проектом реконструкції передбачено збереження функціонально-планувальної організації території існуючого бульвару. У складі реконструйованого бульвару передбачені зони: культурно-масових заходів (площа з фонтаном), тихого відпочинку та прогулянок (майданчик для відпочинку, доріжки, алеї), відпочинку дітей (дитячий майданчик), культурно-оздоровча (велопарковка, велодоріжка).
Благоустрій передбачає: влаштування покриття тротуарів і площадок плиткою ФЕМ, влаштування асфальтобетонного покриття, встановлення паркових лав і урн, встановлення пішохідного фонтану, озеленення з висадкою дерев листяних і хвойних порід, посадка чагарників і улаштування клумб. Для організації поливу передбачається система автоматизованого поливу, з джерелом водопостачання від господарсько-питного водопроводу. Передбачено встановлення малих архітектурних форм, на центральній алеї бульвару і інших пішохідних алеях передбачені майданчики для короткочасного відпочинку з установкою лавок і урн для сміття, улаштування фонтану.

https://www.facebook.com/SNatrus/videos/2397897610535078/

Провів огляд парку Шахтарський, реконструкція якого розпочалася в березні 2018 р.Бульвар «Шахтарський» розташовано на в центральній частині м. Вугледар.Проектом реконструкції передбачено збереження функціонально-планувальної організації території існуючого бульвару. У складі реконструйованого бульвару передбачені зони: культурно-масових заходів (площа з фонтаном), тихого відпочинку та прогулянок (майданчик для відпочинку, доріжки, алеї), відпочинку дітей (дитячий майданчик), культурно-оздоровча (велопарковка, велодоріжка). Благоустрій передбачає: влаштування покриття тротуарів і площадок плиткою ФЕМ, влаштування асфальтобетонного покриття, встановлення паркових лав і урн, встановлення пішохідного фонтану, озеленення з висадкою дерев листяних і хвойних порід, посадка чагарників і улаштування клумб. Для організації поливу передбачається система автоматизованого поливу, з джерелом водопостачання від господарсько-питного водопроводу. Передбачено встановлення малих архітектурних форм, на центральній алеї бульвару і інших пішохідних алеях передбачені майданчики для короткочасного відпочинку з установкою лавок і урн для сміття, улаштування фонтану.Станом на травень, на об’єкті виконано майже 40% робіт.

Опубліковано Сергеєм Натрусом Субота, 1 червня 2019 р.