ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2017-02-22

УВАГА! ПРИЙМАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ ТА ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО ТИМЧАСОВОГО ПОРЯДКУ ВІДБОРУ ВИКОНАВЦЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГІВ ТА ПІДГОТОВКИ ЛОТІВ ДО ПРОВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГІВ НА КОНКУРЕНТНИХ ЗАСАДАХ

З метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюємо розроблений департаментом екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації проект регуляторного акту проект розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації «Про затвердження Тимчасового порядку відбору виконавця земельних торгів та підготовки лотів до проведення земельних торгів на конкурентних засадах», метою якого є упорядкування процедури конкурсного відбору виконавця земельних торгів та підготовки лотів до проведення земельних торгів, що застосовується організатором земельних торгів у процесі підготовки лотів до продажу права оренди на земельні ділянки державної власності на земельних торгах.

Зауваження та пропозиції будуть прийматися електронною та звичайною поштою впродовж 1 місяця з дня оприлюднення даного проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу департаментом екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації за адресою: 84313, м. Краматорськ,  вул. Б. Хмельницького, 6, E-mail: eco.d@dn.gov.ua, тел. 0956442525.

Проект розпорядження та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Донецької облдержадміністрації, обласної військово-цивільної адміністрації у розділі «Проекти регуляторних актів» (http://dn.gov.ua/category/potochna-diyalnist/regulyatorna-diyalnist/proekty-regulyatornyh-aktiv/) та в обласному тижневику «Вісті Донбасу».