ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2018-11-16

В БАХМУТІ ВІДКРИТО ОНОВЛЕНІ ЗА КОШТИ ОБЛАСНОГО ФОНДУ ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА ЕКОСКВЕР ТА НАБЕРЕЖНУ

16 листопада голова Донецької облдержадміністрації, керівник військово-цивільної адміністрації Олександр Куць з робочою поїздкою відвідав місто Бахмут, в якому разом з директором департаменту екології та природних ресурсів Сергієм Натрусом та Бахмітським міським головою Олексієм Ревою відкрили після реконструкції два об’єкта — набережну річки Бахмутка та екологічний сквер.

Ці два об‘єкти реконструювали коштом обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

Завдяки реалізації проектів «Озеленення м. Бахмут: реконструкція екологічного скверу бульвару Металургів (вул. Перемоги, вул. Зелена)» та «Реконструкція і озеленення  набережної  р. Бахмутка м. Бахмут (коригування)»:

  • покращено естетичний вигляд міста та його функціональна привабливість;
  • створено сучасні та комфортні рекреаційні зони для мешканців та гостей міста;
  • сформовано стійкий та упорядкований ландшафтний комплекс;
  • збільшено площу зелених насаджень міста;
  • створено умови для сталого розвитку та ефективності планування території, а також збереження навколишнього природного середовища.

 В подальшому, враховуючи комплексний підхід до розвитку міського простору, у 2019 році планується реалізувати проект «Реконструкція та озеленення лівого берегу набережної р. Бахмутка м. Бахмут», в рамках якого передбачається додатково створити п’ять креативних куточків з різним ландшафтним дизайном, а саме: куточок в стилі Японії, Кантрі, Топіарного мистецтва, Східно-європейський куточок та «Вишиваний шлях».