ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2018-05-29

В ДЕПАРТАМЕНТІ ВІДБУЛИСЬ ЗАСІДАННЯ РОБОЧИХ НАРАД

24 травня 2018 року в департаменті екології та природних ресурсів облдержадміністрації під керівництвом заступника директора – начальника управління природно-заповідних територій, лісового господарства та регуляторної політики Неклеси О.І. та за участю співробітників департаменту: начальника відділу природно-заповідних територій, лісового господарства та біоресурсів департаменту — Залевського В.Д., головних спеціалістів відділу природно-заповідних територій, лісового господарства та біоресурсів департаменту: Мосіна Г.Г., Зазибової В.В. відбулись засідання робочих нарад:

  1. Про вирішення питання погодження органами архітектури та містобудування Проекту землеустрою щодо організації та встановлення меж територій природно-заповідного фонду регіонального ландшафтного парку «Краматорський» на території Краматорської міської ради;
  2. Про стан вирішення питання щодо створення заказників місцевого значення на території Краматорської міської ради у 2018 році, в яких взяли участь представники управління містобудування та архітектури облдержадміністрації, державної експертизи Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області, управління містобудування та архітектури та відділу комунального господарства Краматорської міської ради.