ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2017-02-10

В ДОБРОПІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ ПРОВЕДЕНО ОБЛІК  ЧИСЛЕННОСТІ МИСЛИВСЬКИХ ТВАРИН

В угіддях Добропільського мисливсько-риболовецького господарства за участі спеціалістів відділу регуляторної політики департаменту екології та природних ресурсів було проведено облік  численності мисливських тварин.   Підрахунок проводився шляхом спостережень на підгодівельних майданчиках, «шумового прогону» у відповідних кварталах мисливських угідь, маршрутний підрахунок звірів по слідах на сніговому покриві та опитування місцевих жителів.

Такий щорічний облік здійснюється з метою об’єктивного контролю за використанням і відтворенням мисливських тварин на території області.

Загальна площа мисливських угідь в Добропільськом районі складає 78796 га та ділиться на 8 єгерських обходів, площа охвачених учетом  ділянок 26100 га, а саме на території:  Добропільської,  Святогорівської, Нововодянської, Ганнівської, Золотоколодязької, Шилівської, Світлівської,  Никанорівської,  Октябрської та  Новоторецької сільських рад.

Узагальнена численність тварин така: заєць – 7461 ос., лисиця – 153 ос., косуля – 330 ос., кабан – 39 ос., видра -60 ос., тхор – 106 ос., єнотовидна собака – 28 ос.,  вовк – 31 ос., борсук – 98 ос., куниця – 91 ос. та ін.. види тварин.

2 3 4